Filtry patronowe – Kraków

FILTRY PATRONOWE – USŁUGA CZYSZCZENIA I NAPRAWY, ATRAKCYJNE CENY – KRAKÓW, WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE

Filtropol to doświadczony przedsiębiorca oferujący usługę czyszczenia strukturalnego i naprawy filtrów patronowych.

Zdobywane przez lata doświadczenie stanowi dla Państwa gwarancję najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Czyszczenie strukturalne i naprawa pozwala obniżyć koszty firmowe związane z zakupem nowych filtrów. Regeneracja sprzyja środowisku naturalnemu, pozwala ograniczyć negatywny wpływ produkcji na ekosferę.

Usługa czyszczenia strukturalnego i naprawy kończy się na poziomie uzyskania 95 % nominalnego przepływu włókniny nowej tego samego gatunku. Osiągamy dzięki temu skuteczność filtracyjną niemal identyczną jak w przypadku nowego produktu. Usługę możemy wykonać wielokrotnie – nie wpływa to negatywnie na właściwości filtra.

Mamy wiedzę i doświadczenie. Od wielu lat z powodzeniem realizujemy zlecenia dla kontrahentów z branż: stolarskiej, cementowej, ceramicznej, elektrowni, elektrociepłowni, hut szkła i wielu innych. Cieszymy się doskonałą opinią.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – pomagamy dobrać najkorzystniejsze rozwiązania. Dokładamy wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Zlecenia realizujemy w terminie od 7 do 14 dni roboczych w zależności od liczby przekazanych nam filtrów do czyszczenia.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Wykonany nawet największe zlecenia!

Nasza oferta jest bogata. Znajdą w niej Państwo różne rodzaje filtrów: kieszeniowe, kasetowe, kompaktowe oraz absolutne. Każdy z nich spełnia inne funkcje: filtry kieszeniowe zapewniają doskonały przepływ powietrza i bardzo dobrą szczelność. Są niemal stuprocentowo skuteczne w filtracji wstępnej i dokładnej. Filtry kasetowe oferujemy płaskie, plisowane i w ramie kartonowej. Filtry kompaktowe są produkowane z najwyższej jakości materiałów i nadają do filtracji w najtrudniejszych nawet środowiskach.

Oferujemy także filtry typu Hepa i Ulpa. Wszystkie tworzymy na wymiar i z uwzględnieniem potrzeb naszych Klientów. Dzięki odpowiedniemu doborowi materiałów i wykończeń filtry spełniają swoją funkcję przez długi czas.

W naszym asortymencie znajdują się także: wkłady filtracyjne, maty i włókniny filtrujące. Wszystkie odznaczają się wysoką wydajnością i doskonałą szczelnością.

Prócz filtrów czyścimy także worki i kasety filtracyjne.

Dbamy o to, by wszystkie nasze produkty i usługi były na najwyższym poziomie. Jesteśmy profesjonalni w działaniu i doskonale rozumiemy potrzeby kupujących. Tworzymy z pasją i w oparciu o wieloletnie doświadczenie.

Dlaczego FILTROPOL?

Jesteśmy dostawcą wydajnych rozwiązań i najlepszej jakości produktów, które służą obniżeniu kosztów produkcji oraz jej zwiększenia w sposób sprzyjający ochronie środowiska. Oferujemy szeroką gamę produktów oraz usługi o najwyższej wartości dodanej. Stosujemy najnowsze technologie i urządzenia do czyszczenia. Doświadczony zespół pracowników służy fachową poradą. Mamy doświadczenie i potrafimy je wykorzystać.