rynek

Najlepsze lodziarnie na rynku w Krakowie

Gdzie najlepiej udać się na lody w Krakowie? Wielu turystów zwiedzających nasze miasto w czasie lata bądź wiosny szuka sprawdzonego miejsca, gdzie można skosztować pysznych lodów włoskich, w gałkach, naturalnych, a może nawet wegańskich.

Gdzie na lody w Krakowie?

Krakowski rynek obfituje w różnego rodzaju ciekawe gastronomiczne miejsca. Nie brak tu również pysznych i popularnych wśród mieszkańców i turystów lodziarni. Przedstawmy kilka z nich!

Lodziarnia Donizetti

Lodziarnia Donizetti to miejsce, które znajduje się pod adresem: Świętego Marka 23 na krakowskim rynku. Cieszy się dobrymi opiniami klientów, którzy cenią nie tylko dobry smak lodów ale też uprzejmą obsługę lokalu.

Smocza Gała Lodziarnia

Kolejne miejsce warte uwagi to na pewno Smocza Gała Lodziarnia, która ma swoją siedzibę przy ulicy Sławkowskiej 24A. Jest tam bardzo bogata oferta różnego rodzaju lodów z ciekawymi dodatkami, posypkami, polewami, rurkami. Pysznie i ładnie!

Bracia Hodurek – Lody tradycyjne

Jeśli interesują Was lody tradycyjne to koniecznie wybierzcie się do lokalu Braci Hodurek przy ulicy Zwierzynieckiej 3. Mają tam dobre lody naturalne przygotowane z wysokiej jakości składników, a do tego miłą obsługę i ładny lokal. Czego chcieć więcej?