burger

Najlepsze burgery w Krakowie – nasze propozycje

Jesteś fanem burgerów? Amerykańska kuchnia sprawia, że na samą myśl cieknie Ci ślinka? Wcale Ci się nie dziwimy, wszak dobrego cheesburgera, hambugera czy nawet vegeburgera każdy chętnie zje! Gdzie natomiast w Krakowie szukać najlepszych burgerów? Oto nasze propozycje na wyjście na miasto na burgera solo lub z ekipą!

Gruba Buła Burgery

Kazimierz to dzielnica Krakowa, która słynie z licznych restauracji, knajp, pubów czy klubów. Na kulinarnej mapie starej Stolicy znajdziemy też ciekawe burgerownie, takie jak chociażby Gruba Buła Burgery, która mieści się właśnie na Kazimierzu. Znajdziemy ten lokal na ulicy Dajwór 2A, a w środku mimo dosyć skromnego wystroju skosztujemy naprawdę dobre hamburgery. Zapraszamy!

Corner Burger

Corner Burger mieszczący się przy ulicy Dajwór 25 to miejsce już dla wielu kultowe ze względu na niepowtarzalny smak tutejszych hamburgerów. Porcje są duże, sycące, czyli takie jakie hamburgery powinny być! Ludzie chętnie tu wracają więc zachęcamy i Was do spróbowania tutejszych specjałów.

Beef Burger Bar

Beef Burger Bar to lokal mający swoją siedzibę przy ulicy Warszauera 1 w Krakowie. Świeta atmosfera i pyszne burgery to wizytówka tego miejsca. Tę burgerownię odwiedzają studenci ale równie chętnie turyści. Wewnątrz nie ma zbyt dużo przestrzeni ale to sprzyja nawiązywaniu relacji międzyludzkich!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *