home office

Jak małopolskie firmy przeszły na video-callback?

Prowadzisz biznes w małopolsce? Korzystasz już z video-callback? Teraz firma MeetU oferuje narzędzie do umawiania i prowadzenia wideo rozmów z klientami. Widget instalowany jest bezpośrednio na Twojej stronie www.

W dobie pandemii rozmowy video online zyskują na popularności. Czy wiesz, jak je wykorzystać aby przyniosły Tobie dodatkowych klientów? Instalując na stronie wtyczkę do video-callback, Twój Klient ma możliwość wybrania terminu konsultacji i szybkiego połączenia z Twoim doradcą. Stawia to Twoją firmę o wiele dalej w porównianiu z konkurencją, u której użytkownik bezimiennie przegląda stronę, zamyka ją i zapomina wróćić.

Około 80% informacji, jakie zbieramy o otoczeniu, pochodzi z tego, co widzimy. Tak wynika z badań porównawczych percepcji otoczenia przez poszczególne zmysły człowieka” – przypomina biolog, Paweł Marciniak.

Generowanie spotkań z poziomu strony internetowej to najprostszy schemat działania w czasie pandemii. A instalacja takiej technologii na www doradcy, księgowego czy lekarza jest niezwykle szybka i daje wiele nowych możliwości” – podkreśla Anna Jaremko Customer Care Expert MeetU.

MeetU daje do dyspozycji prosty kalendarz wizyt video-online. Dla wybranych rodzajów biznesów możliwa jest również integracja płatności – np. dla lekarzy lub prawników.

Zapotrzebowanie na taką technologię jest ogromne, stąd zdecydowaliśmy się udostępnić nasz widget za darmo na miesiąc i to bez opłaty za instalację. Mamy nadzieję, że choć trochę pomoże to polskim firmom, w tych trudnych czasach” – podkreśla Anna Jaremko Customer Care Expert MeetU.

Gospodarka po pandemii będzie inna niż wcześniej. Wiele firm nie może działać już tak samo. Video callback jest prosty, niedrogi i rzeczywiście generuje leady.

Więcej informacji na www.meetu.pl