pizza

Gdzie w Krakowie najlepsza pizza?

Pizza to jedno z najlepiej rozpoznawalnych i najpopularniejszych dań kuchni włoskiej choć i w Polsce ma swoich wiernych fanów. Gdzie w Krakowie najlepiej udać się na pizzę? Przedstawiamy dwie miejscówki, które naszej redakcji szczególnie przypadły do gustu. A Wam, gdzie ostatnio najbardziej smakowała pizza? Podzielcie się koniecznie wrażeniami i miejscem w komentarzu!

Pizza Garden

Pizza Garden to pizzeria, która jest bardzo lubiana przez mieszkańców Krakowa. Wszystko to ze względu na bardzo dobrej jakości ciasto, które tam podają. Nie oznacza to bynajmniej, że składniki znajdujące się na pizzy są mniej dobre, co to to nie! Pizza podawana w pizzy Garden jest przepyszna, a sama restauracja znajduje się przy ulicy Rakowickiej 1. Zapraszamy!

Trattoria Mamma Mia

Trattoria Mamma Mia to miejsce, które znajduje się przy ulicy Karmelickiej 14, czyli niemal w samym centrum Krakowa. Cechuje się bardzo dobrymi opiniami mieszkańców miasta, a także turystów odwiedzających nasze miasto. Zwykle jest tam spory ruch, jednak warto poczekać na swoją pizzę!

Wpis powstał we współpracy z portalem kulinarnym Best Fit Meals