krakow

Gdzie na kawę w Krakowie?

Gdzie udać się na pyszną kawę w Krakowie? To pytanie z pewnością zadaje sobie zarówno wielu turystów, których w tym pięknym mieści na pewno nie brakuje ale również lokalni mieszkańcy, którzy chętnie korzystają z dobroci miejscowych knajp i kawiarni. Przedstawiamy ciekawe naszym zdaniem miejsca, gdzie można pójść na kawę w Krakowie.

Magia Bar & Cafe

Magia Bar & Cafe to miejsce, które słynie z dobrego klimatu i pysznej kawy. Jest lubiane zarówno przez studentów jak i biznesmenów. Mieści się pod adresem plac Mariacki 3. Co ważne, ta kawiarnia jest otwarta do późnych godzin nocnych, gdyż przeobraża się wieczorem w bar. Jeśli więc kogoś najdzie ochota z kawy na whisky to na pewno będzie miał taką możliwość!

Kocia Kawiarnia Kociarnia

Kocia Kawiarnia Kociarnia w Krakowie to miejsce z klimatem! Na pewno będąc na wycieczce turystycznej w Krakowie warto wybrać się do tej kawiarni. Znajduje się na ulicy Krowoderskiej 48, mają tam bardzo dobre napoje i jest to świetne miejsce dla rodzin z dziećmi! Nieopodal znajduje się fundacja opiekująca się kotami stąd nazwa kawiarni.

Big Hat of Coffee

Bardzo ciekawym miejscem na kulinarnej mapie Krakowa jest kawiarnia Big Hat of Coffee. W wielkim kapeluszu kawy znajdziemy wyjątkowe smaki kaw o aromatach niespotykanych nigdzie indziej. Kawiarnia ta znajduje się na ulicy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *